در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
توپك هاي مرغ يك غذاي سالم براي ناهار دانش آموزان تجهيزات فست فود و راه اندازي فست فود
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :alipour
تاريخ: ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۲۷:۴۲

با اعتنا با اين‌كه فصل مكتب ها از خط مش رسيده و علم آموزان بايستي ناهار مقوي بخورند طريق تنظيم يك ناهار خوشمزه و فوق العاده مقوي را به شما آموزش مي دهيم .درادامه مقاله پايين روش تهيه و تنظيم توپك هاي مرغ را به شما يادگرفتن ميدهيم . 
مواد ضروري براي تهيه توپك مرغ سينه مرغ ۵۰۰ گرم گوجه خارجي ۱۰۰ گرم فلفل دلمه اي سبز ۱ عدد آرد سوخاري (يا پودر ذرت) ۵۰ گرم نمك و فلفل به ميزان لازم روغن (براي سرخ كرن) به مقدار لازم تخم مرغ ۱ عدد 

راه اندازي فست فود
نحوه تهيه توپك مرغ گوشت مرغ را چرخ نماييد و با تخم مرغ و پودر ذرت، نمك، فلفل ورز دهيد و به شكل توپك هاي كوچك درآوريد و بعد از آن در روغن سرخ نمائيد .روغن توپك ها را گرفته و با به كارگيري از يك سيخ چوبي آن‌ها را با فلفل و گوجه فرنگي به سيخ بكشيد . 


نكته قابل دقت دوستاني كه مايل به به كار گيري از روغن نمي باشند مي توانيد جايگاه ۱۸۰ به دوران ۱۵ دقيقه در داد ميزد قرار دهيد . 


cornmeal 
آرد ذرت چيست رد ذرت از آرد كردن ذرت زرد يا اين كه سفيد به دست مي‌آيد و در صورتي كه پوست و نطفه آن قطع شده باشد، بايستي آرد را با مواد مغذي نظير آهن، كلسيم، تيامين، ريبو فلاوين، و نياسين تقويت نمود . آرد ذرت بدون نقص را نبايد براي برهه زماني طولاني حفظ كرد، زيرا روغن مو جود در نطفه به سرعت فاسد مي‌شود . 
قضيه مصرف آرد ذرت: آرد ذرتبيشتر در كيكها و دسرها موضوع به كارگيري قرار مي گيرد .مي بضاعت ازآرد ذرتبراي منزه كردن لكه روغن بر از فرش و موكت استفاده كرد . به اين صورت كه در جايي از فرش و يا اين كه موكت كه روغن ريخته پاره اي آرد ذرت بريزيد و بعد از آن از 20 دقيقه با جروبرقي آن را جمع نماييد .براي براق كردن نقره مي توان ازآرد ذرتاستفاده كرد . كمي خمير باآرد ذرتدرست نماييد و آن را بر روي نقره بماليد و بگذاري تا كم آب شود و بعد آن را تميز نماييد و با پارچه درخشان كنيد .با ريختن مقداريآرد ذرتدرون كفشي كه رايحه مي دهد مي دهد مي توانيد بوي آن را از بين ببريد . 

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]